واکنش یک تهیه کننده سینما به مجری شبکه ارزشی تلویزیون⇐متاسفم که جناحی فکر می کنید!/آنها که کنسرت ناظری را لغو کردند از حامیان رییسی بودند+عکس

سینماروزان : ممانعت از برگزاری کنسرت شهرام و حافظ ناظری در قوچان در کنار طرح حرف و حدیثهای فراوان درباره ریشه این ماجرا با اظهارنظر وحید یامین پور مجری برنامه “جهان آرا”ی شبکه افق مواجه شده است.
یامین پور در متنی اجتماعی نوشت: اینهایی که کنسرت استاد ناظری رو در قوچان لغو کردن دقیقا از کی انتقام میگیرن؟ از دین؟ از مردم؟ یا از آقای رییسی؟
این اظهارنظر با واکنش منصور لشکری قوچانی تهیه کننده آثاری همچون “خط ویژه”، “هفت ماهگی”، “کوچه بی نام” و “عصر یخبندان” که اصالتا قوچانی است مواجه شده است.
لشکری قوچانی با نقد نگاه جناحی یامین پور نوشته است: اکثر مدیران اصلى قوچان از اصولگراها هستند و مردم قوچان بدلیل عملکرد نامناسب شوراى شهر قبلى که از اصلاح طلبان بودند اکثریت در انتخابات به آقاى رئیسى و در شوراى شهر به اصولگرایان راى دادند. متاسفم که جناحى فکر میکنید و جناحى عمل میکنید و متاسفم که تخصص، اولویت شایسته بودن افراد در ایران نیست ؟ امیدوارم روزى در صدا وسیما، مدیران قوا و… بجاى جناح بازى به تخصص بها دهند. قطعا آن زمان شما مجرى نخواهید شد. انشاءالله.
این تهیه کننده که “قاتل اهلی” کیمیای …